Το Midi Tower κουτί είναι μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ευελιξία και άνεση στην κατασκευή του υπολογιστή τους. Με μέγεθος που υποστηρίζει μητρικές ATX, Mini ITX και Micro ATX, προσφέρει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση διαφόρων εξαρτημάτων, ενώ παράλληλα διατηρεί κομψή εμφάνιση. Είναι ιδανικό για gaming και άλλες απαιτητικές χρήσεις, παρέχοντας υποστήριξη για ψύκτρες και αρκετές θέσεις για δίσκους και ανεμιστήρες.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Mini ITX, Micro ATX |
| Ύψος | 473 mm |
| Πλάτος | 195 mm |
| Βάθος | 427 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 350 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 155 mm |
| Εξωτερικές Θέσεις 5.25" | 1 |
| Εσωτερικές Θέσεις 3.5'' | 2 |
| Εσωτερικές Θέσεις 2.5'' | 2 |
| Ανεμιστήρες Μπροστά | 2 |
| Ανεμιστήρες Πίσω | 1 |
| Ανεμιστήρες Πλαϊνές | 1 |
| Ανεμιστήρες Πάνω | 2 |
| Υποστήριξη Ψύξης | Fan, Υδρόψυξη, Πίπα |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες | Ναι |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: