Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο αφυγραντήρας νήματος είναι σχεδιασμένος για χρήση με 3D εκτυπωτές, ειδικά συμβατός με το brand Creality. Κατάλληλος για υλικά όπως ABS και Polycarbonate (PC), διατηρεί το νήμα σε ιδανικές συνθήκες με μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας 75°C. Διαθέτει οθόνη LCD για εύκολη παρακολούθηση και έλεγχο της λειτουργίας του. Με ισχύ 340 W και τροφοδοσία 220-240 V, 50/60 Hz, προσφέρει αξιόπιστη απόδοση. Οι διαστάσεις του είναι 382 mm πλάτος, 290 mm βάθος και 270 mm ύψος, ενώ το βάρος του φτάνει τα 5 kg.
| Τύπος | Filament dryer |
| Συμβατότητα συσκευής | 3D printer |
| Συμβατότητα brand | Creality |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 75 °C |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Ισχύς | 340 W |
| Τάση εισόδου AC | 220 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Πλάτος | 382 mm |
| Βάθος | 290 mm |
| Ύψος | 270 mm |
| Βάρος | 5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: