Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος Κουτιού | Micro-ATX (Mini Tower) |
| Υλικό Πλευρικού Παραθύρου | Σκληρυμένο γυαλί |
| Υλικό Κατασκευής | SPCC ατσάλι, tempered glass, ABS πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενες Μητρικές | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Θέσεις Επέκτασης | 4 |
| Θύρες Συνδεσιμότητας | 2 x USB 3.0, 1 x USB-C, 1 x mini-jack ακουστικών/μικροφώνου |
| Εσωτερικές Θέσεις Δίσκων | 2 x 2.5", 1 x 3.5" |
| Φίλτρα Σκόνης | Πάνω, μπροστινό, κάτω |
| Χειρολαβή | Ναι |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας CPU | 164 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 342 mm |
| Μέγιστο Μήκος Τροφοδοτικού | 140 mm |
| Υποστηριζόμενα Τροφοδοτικά | SFX / SFX-L |
| Θέσεις Ανεμιστήρων | Μπροστά: 1 x 120/240 mm, Πίσω: 1 x 120 mm, Πάνω: 2 x 120 mm |
| Υποστήριξη Ραδιέιτορ | Πίσω: 120 mm, Πάνω: 120/240 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 37.5 cm x 19.5 cm x 32.35 cm |
| Βάρος | 4.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: