Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 5 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για δίκτυα υψηλών απαιτήσεων. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), μειώνοντας την εκπομπή τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο αρσενικοί συνδετήρες RJ-45 εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση, ενώ ο αγωγός από χαλκό και η κατασκευή stranded προσφέρουν ευελιξία και αντοχή. Ιδανικό για χρήση σε επαγγελματικά και οικιακά δίκτυα με συχνότητα λειτουργίας έως 250 MHz.
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Συνδετήρας 1 | RJ-45 |
| Συνδετήρας 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδετήρα 1 | Αρσενικός |
| Φύλο συνδετήρα 2 | Αρσενικός |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 27/7 |
| Συχνότητα | 250 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: