Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch cable είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), προσφέροντας αξιόπιστη προστασία από παρεμβολές. Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, με εξωτερικό περίβλημα από Flame Retardant Polyethylene (FRPE) που το καθιστά ανθεκτικό στη φωτιά. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και είναι κατάλληλο για εξωτερική χρήση, με χαρακτηριστικά όπως αντοχή στην υπεριώδη ακτινοβολία, προστασία από τράβηγμα και κρούση, καθώς και προστασία από κοντινές παρεμβολές (NEXT). Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές με επιχρύσωση και νικέλιο, εξασφαλίζοντας σταθερή και ποιοτική σύνδεση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Black |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Flame Retardant Polyethylene (FRPE) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρύσωση Συνδετήρα | Gold, nickel |
| Βάρος | 80 g |
| Πρότυπα Συμμόρφωσης | ISO/IEC 11801, EN 50173 - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -30 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 80 °C |
| Χαρακτηριστικά | Booted, outdoor, snagless, drain wire, UV resistant, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, bare copper conductors, latch protection |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: