Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 5 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για δίκτυα 10/100/1000Base-T(X). Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση U/UTP και διαθέτει μαύρο χρώμα. Οι συνδέσεις του είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και τα επαφικά στοιχεία είναι επιχρυσωμένα με χαλκό, εξασφαλίζοντας καλή ποιότητα σήματος. Το υλικό της εξωτερικής επένδυσης είναι Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς.
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | U/UTP (UTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος συνδέσμου 1 | RJ-45 |
| Τύπος συνδέσμου 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Επικάλυψη επαφών συνδέσμου | Χαλκός |
| Υλικό εξωτερικής επένδυσης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Κλάση καλωδίου | E |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 250 MHz |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -20 - 60 °C |
| Εξωτερική διάμετρος | 5 mm |
| Είσοδος αντίστασης | 230 Ω |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: