Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP). Διαθέτει θωράκιση Low Smoke Zero Halogen (LSZH) που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Με μήκος 5 μέτρα και γκρι χρώμα, προσφέρει ανθεκτικότητα και προστασία από παρεμβολές χάρη στα 8 σύρματα και τους 4 ζευγάρια καλωδίων. Οι χρυσοπλατινένιοι συνδετήρες RJ-45 εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση, ενώ διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από κάμψη και ελάττωση παρεμβολών Near-End Crosstalk (NEXT).
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 5 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό Εξωτερικής Θήκης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Συρμάτων ανά Καλώδιο | 8 σύρματα |
| Αριθμός Ζευγαριών ανά Καλώδιο | 4 ζευγάρια |
| Επικάλυψη Συνδετήρα | Χρυσό |
| Πιστοποιήσεις | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 61034, EN 50173, Class Ea - έως 500 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Χωρίς αλογόνα, προστασία από τάση, ελαχιστοποίηση Near-End Crosstalk (NEXT), προστασία από κάμψη, κίτρινος συνδετήρας, προστασία κλειδώματος |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: