Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο router είναι μια συσκευή δικτύου που συνδέει άλλες συσκευές μέσω καλωδίου Ethernet, υποστηρίζοντας Gigabit Ethernet ταχύτητες έως 1000 Mbps. Διαθέτει ενσωματωμένο επεξεργαστή Annapurna Labs Alpine AL21400 με συχνότητα 1400 MHz και 4 πυρήνες, καθώς και 0.5 GB αποθηκευτικού χώρου flash και 1024 MB εσωτερικής μνήμης. Η συσκευή είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε rack 1U και διαθέτει 10 θύρες Ethernet LAN, 2 θύρες PoE και 1 εγκατεστημένη θύρα SFP+. Υποστηρίζει προηγμένα πρωτόκολλα ασφαλείας όπως 128-bit AES, 256-bit AES, SHA-1 και SHA-256, ενώ λειτουργεί με το λειτουργικό σύστημα RouterOS και έχει επίπεδο άδειας 5. Η τροφοδοσία μπορεί να γίνει μέσω DC ή PoE με κατανάλωση 33 W και υποστηρίζει παρακολούθηση τάσης και θερμοκρασίας. Η συσκευή είναι ιδανική για επαγγελματικά περιβάλλοντα που απαιτούν αξιόπιστη και γρήγορη δικτύωση.
| Τύπος | Router |
| Ethernet WAN | Ναι |
| DSL WAN | Όχι |
| SIM card slot | Όχι |
| 3G/4G USB modem compatibility | Όχι |
| Ethernet LAN | Ναι |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 10 |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 2 |
| Installed SFP+ modules quantity | 1 |
| Serial ports quantity | 1 |
| Rack mounting | Ναι |
| Rack capacity | 1U |
| Φίλτρο διευθύνσεων MAC | Ναι |
| Virtual Private Network (VPN) | Ναι |
| VoIP | Ναι |
| Mesh | Ναι |
| Επεξεργαστής | Ναι |
| Μοντέλο επεξεργαστή | Annapurna Labs Alpine AL21400 |
| Συχνότητα επεξεργαστή | 1400 MHz |
| Πυρήνες επεξεργαστή | 4 |
| Μέσο αποθήκευσης | Flash |
| Εσωτερική χωρητικότητα αποθήκευσης | 0.5 GB |
| Εσωτερική μνήμη | 1024 MB |
| Λειτουργικό σύστημα | RouterOS |
| Επίπεδο άδειας | 5 |
| Πρότυπα δικτύωσης | IEEE 802.3at |
| Τύπος Ethernet interface | Gigabit Ethernet |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ταχύτητες δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Αλγόριθμοι ασφαλείας | 128-bit AES, 256-bit AES, SHA-1, SHA-256 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 33 W |
| Τύπος τροφοδοσίας | DC, PoE |
| Έξοδος τάσης | 57 V |
| Έξοδος ρεύματος | 0.6 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Παρακολούθηση τάσης | Ναι |
| Παρακολούθηση θερμοκρασίας | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 70 °C |
| Πλάτος | 228 mm |
| Βάθος | 120 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | AC adapter included |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85176990 |
| Εύρος εισόδου τάσης | 12 - 57 V |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: