Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το συγκεκριμένο PC κουτί είναι κατασκευασμένο από ατσάλι και tempered glass, προσφέροντας στιβαρότητα και μοντέρνο σχεδιασμό. Διαθέτει μαύρο χρώμα και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπων ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις. Το κουτί διαθέτει παράθυρο από tempered glass και πολύχρωμο RGB φωτισμό στους ανεμιστήρες, προσφέροντας εντυπωσιακή εμφάνιση. Υποστηρίζει έως 4 θέσεις για 3.5" δίσκους και 14 θέσεις για 2.5" δίσκους, ενώ διαθέτει 9 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Υποστηρίζει μεγάλους ανεμιστήρες και ψύκτρες, με μέγιστο ύψος CPU cooler 18.5 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 45 cm.
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Steel, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις 2.5" | 14 |
| Θέσεις επέκτασης | 9 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 45 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 25 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 2 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους κάτω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μπροστινών ψυκτρών | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 280, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη κάτω ψυκτρών | 240 mm |
| Πλάτος | 240 mm |
| Βάθος | 542 mm |
| Ύψος | 474 mm |
| Βάρος | 11.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: