Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 με μήκος 1 μέτρο προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για τη σύνδεση δικτύων. Διαθέτει τεχνολογία SFTP και PiMF, με θωράκιση από μεταλλικό φύλλο και πλέγμα, εξασφαλίζοντας προστασία από παρεμβολές. Το υλικό της επένδυσης είναι Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Οι χρυσοπλατινωμένοι συνδετήρες RJ-45 προσφέρουν σταθερή και ασφαλή σύνδεση, ενώ το καλώδιο είναι κατάλληλο για PoE+ και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από σπάσιμο και ένδειξη μήκους.
| Τεχνολογία | SFTP, PiMF |
| Κατηγορία | Cat 6 |
| Μήκος | 1 m |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό Θωράκισης | Μεταλλικό φύλλο με πλέγμα |
| Υλικό Επένδυσης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Αγωγών ανά Καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Επικάλυψη Συνδετήρα | Χρυσός |
| Συμβατά Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA/EIA 568-C - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, stranded, PoE+ Ready, strain relief, length indication, kink protection, bare copper conductors, latch protection, red connector, poly bag package |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: