Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης προσφέρει αξιόπιστη επικοινωνία με μοντέρνο σχεδιασμό σε πλατινένιο χρώμα. Διαθέτει μία ασύρματη συσκευή χειρός με τεχνολογία DECT/GAP, που εξασφαλίζει καθαρό ήχο και μεγάλη εμβέλεια έως 50 μέτρα σε εσωτερικούς χώρους και 300 μέτρα σε εξωτερικούς. Η οθόνη LCD έγχρωμη με ανάλυση 128 x 160 pixels και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο διευκολύνουν τη χρήση, ενώ η λειτουργία ECO DECT μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας. Υποστηρίζει υπηρεσίες κλήσεων όπως Caller ID, μεταφορά και μπλοκάρισμα κλήσεων, και διαθέτει ενσωματωμένο χρονόμετρο κλήσης, ξυπνητήρι και ρολόι. Η μνήμη τηλεφώνου χωράει έως 150 ονόματα και αριθμούς, με 20 θέσεις μνήμης για Caller ID και 10 για κλήσεις που έχουν πραγματοποιηθεί. Η διάρκεια ομιλίας φτάνει έως 840 λεπτά και η αναμονή έως 320 ώρες, με μπαταρίες τύπου AAA επαναφορτιζόμενες NiMH.
| Τύπος Προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης |
| Αριθμός Ασύρματων Συσκευών | 1 |
| Χρώμα Συσκευής | Πλατινένιο |
| Τηλεφωνικό Πρότυπο | DECT/GAP |
| Υπηρεσίες Κλήσεων | Caller ID, Μεταφορά Κλήσης, Αποκλεισμός Κλήσεων |
| Τύπος Caller ID | Caller ID |
| Μέγιστη Εμβέλεια (Εσωτερικό) | 50 m |
| Μέγιστη Εμβέλεια (Εξωτερικό) | 300 m |
| Τοποθεσία Πληκτρολογίου Κλήσης | Συσκευή Χειρός |
| Ηχείο | Ναι |
| Έλεγχος Έντασης | 5 επίπεδα |
| Αριθμός Μελωδιών Κλήσης | 25 |
| Οπτικός Δείκτης Κλήσης | Φωτιζόμενο φως κλήσης |
| Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Χρονόμετρο κλήσης, ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ECO DECT |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 150 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη Κλήσεων | 10 |
| Πλήκτρα Άμεσης Κλήσης | 4 |
| Μνήμη Caller ID | 20 ονόματα & αριθμοί |
| Χωρητικότητα Εγγραφής Απάντησης | 25 λεπτά |
| Τύπος Οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD |
| Τοποθεσία Οθόνης | Συσκευή Χειρός |
| Ανάλυση Οθόνης | 128 x 160 pixels |
| Φωτιζόμενη Οθόνη | Ναι |
| Συμβατότητα με Βοηθήματα Ακοής | Ναι |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x AAA |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη - Nickel Metal Hydride (NiMH) |
| Πλήθος Μπαταριών | 2 |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 840 λεπτά |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 320 ώρες |
| Διαστάσεις Βάσης (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 16.5 cm x 12 cm x 4.5 cm |
| Βάρος Βάσης | 250 g |
| Διαστάσεις Συσκευής Χειρός (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 5.5 cm x 3 cm x 17 cm |
| Βάρος Συσκευής Χειρός | 140 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: