Το Μίνι Πληκτρολόγιο είναι ένα κλασικό πληκτρολόγιο σχεδιασμένο για χρήση σε γραφείο. Διαθέτει ελληνική διάταξη πλήκτρων και περιλαμβάνει πλήκτρα έντασης ήχου και πολυμέσων, καθώς και αριθμητικό πληκτρολόγιο (Num Pad). Το σχήμα του είναι μαύρο και η σύνδεσή του γίνεται μέσω θύρας USB, προσφέροντας σταθερή και αξιόπιστη σύνδεση.
| Είδος | Μίνι Πληκτρολόγιο |
| Χρήση | για γραφείο |
| Διάταξη Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Ναι |
| με Num Pad | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύνδεση | USB |
| Πλάτος | 425,9 mm |
| Ύψος | 146,1 mm |
| Πάχος | 26,8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: