Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κασέτα toner magenta της σειράς HP LaserJet είναι σχεδιασμένη για εκτυπωτές υψηλής απόδοσης, προσφέροντας μεγάλη διάρκεια εκτύπωσης έως και 29.000 σελίδες σύμφωνα με το πρότυπο ISO/IEC 19798. Χάρη στην τεχνολογία HP JetIntelligence, εξασφαλίζει αξιόπιστη και ποιοτική εκτύπωση με έντονα χρώματα, ιδανική για επαγγελματική χρήση σε μονάδες που απαιτούν μεγάλη παραγωγικότητα.
| Χρώμα | Magenta |
| Τύπος Καταναλώσιμου | Toner cartridge |
| Τεχνολογία Εκτύπωσης | Laser |
| Σειρά HP | LaserJet |
| Περιεχόμενο Συσκευασίας | 1-pack |
| Τεχνολογία Κασέτας | HP JetIntelligence technology |
| Απόδοση | Έως 29000 σελίδες ISO/IEC 19798 |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 48.3 cm x 15.5 cm x 19.8 cm |
| Βάρος | 1.3 kg |
| Βάρος Αποστολής | 1.84 kg |
| Συμβατότητα | HP Color LaserJet Enterprise M856dn, M856x, MFP M776, MFP M776dn, HP LaserJet Enterprise MFP M776dn, HP LaserJet Enterprise Flow MFP M776z, MFP M776zs |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: