Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Small Form Factor (SFF) |
| Υλικό | ABS, Aluminium, Steel |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ITX |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 1 |
| Συνολικός αριθμός αποθηκευτικών δίσκων | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 3 |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33.5 cm |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | SFX, SFX-L |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 1 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 1 |
| Διάμετρος κορυφαίου ανεμιστήρα | 80 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 178 mm x 253 mm x 409 mm |
| Βάρος | 6.3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: