Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση και από δεξιόχειρες και από αριστερόχειρες, προσφέροντας άνεση και ευελιξία. Διαθέτει τρία κουμπιά και συνδέεται ασύρματα μέσω Bluetooth 3.0 και 5.0, καθιστώντας το ιδανικό για καθημερινή χρήση σε διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Microsoft Windows, Apple MacOS και Google Chrome OS. Το ποντίκι έχει μικρές διαστάσεις και ελαφρύ βάρος, ενώ διαθέτει ένδειξη μπαταρίας για καλύτερο έλεγχο της λειτουργίας του.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρες και αριστερόχειρες |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Σύνδεση | Ασύρματη |
| Διαθέσιμη Σύνδεση | Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 |
| Λειτουργικά Συστήματα | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Ενδεικτική Λυχνία Μπαταρίας | Ναι |
| Πλάτος | 58,32 mm |
| Βάθος | 96,4 mm |
| Ύψος | 32,6 mm |
| Βάρος | 54,4 g |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 DPI |
| Σχεδιασμός | Κλασικό μέγεθος |
| Τύπος Σύνδεσης | USB, Bluetooth |
| Συμμόρφωση TAA | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: