Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι μηχανικό με διακόπτες Gateron Red, σχεδιασμένο για χρήση στο σπίτι ή το γραφείο. Διαθέτει ασύρματη σύνδεση μέσω USB, RF Wireless και Bluetooth 5.1, με δυνατότητα hot-swap διακοπτών. Το πληκτρολόγιο έχει γερμανική διάταξη ISO, 84 πλήκτρα και μορφή 75%, χωρίς αριθμητικό πληκτρολόγιο. Είναι φωτιζόμενο με RGB LED backlight πολλαπλών χρωμάτων και διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό με ρυθμιζόμενο ύψος. Η κατασκευή του περιλαμβάνει ABS και αλουμίνιο, ενώ τα keycaps είναι από PBT υλικό με double shot τεχνική. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και Linux και τροφοδοτείται από ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 1550 mAh.
| Προτεινόμενη χρήση | Home/Office |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wireless |
| Διασύνδεση συσκευής | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Τύπος διακοπτών πληκτρολογίου | Mechanical |
| Τεχνολογία διακοπτών | Gateron Red |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | German |
| Μορφή πληκτρολογίου | 75% |
| Φυσική διάταξη | ISO |
| Keycaps | Double shot |
| Υλικό keycaps | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Αριθμός πλήκτρων | 84 |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Rollover | N-key rollover |
| Ρυθμός polling | 90 Hz |
| Έκδοση Bluetooth | 5.1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Backlight | Ναι |
| Τύπος backlight | RGB LED |
| Χρώμα backlight | Multicolour |
| Στυλ πληκτρολογίου | Straight |
| Island-style πληκτρολόγιο | Ναι |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Grey |
| Επιφανειακό χρώμα | Monochromatic |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 pc(s) |
| Περιλαμβάνεται δέκτης | Ναι |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Περιλαμβάνονται αντάπτορες | USB |
| Τύπος USB connector | USB Type-A, USB Type-C |
| Hot-swap | Ναι |
| Anti-ghosting | Ναι |
| Τροφοδοσία | Battery, USB |
| Τύπος μπαταρίας | Built-in battery |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Lithium Polymer (LiPo) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1550 mAh |
| Επαναφορτιζόμενη | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, MacOS, Linux |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 306 x 116 x 22 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 525 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: