Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM Kingston FURY KF560C36BBE2A-16 είναι μια μονάδα DDR5 με χωρητικότητα 16 GB, σχεδιασμένη για επιτραπέζιους υπολογιστές (desktop). Διαθέτει υψηλή ταχύτητα 6000 MT/s και χαμηλή καθυστέρηση CAS 36, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογίες όπως Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) και AMD EXPO για εύκολη υπερχρονισμό, ενώ διαθέτει και προσαρμόσιμο RGB φωτισμό για αισθητική αναβάθμιση του συστήματος.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6000 MT/s (PC5-48000) |
| CAS Latency | 36 (36-44-44) |
| Τύπος Μνήμης | DRAM memory module |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Τάση | 1.35 V |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Πλήθος modules | 1 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Module Configuration | 2048 x 64 |
| Chips Organization | X8 |
| Latency Timings | CL36 (36-44-44) |
| Data Integrity Check | On-die ECC |
| Features | Heat sink, single rank, ASUS Aura Sync support, MSI Mystic Light RGB support, ASRock Polychrome support, Gigabyte RGB Fusion 2.0 support, Kingston FURY CTRL support, Kingston FURY Infrared Sync Technology, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), customisable RGB lighting, AMD extended profiles for overclocking (EXPO), plug n play, unbuffered |
| Module Height (inch) | 1.66 |
| Width | 133.35 mm |
| Depth | 7.11 mm |
| Height | 42.23 mm |
| Lead Plating | Gold |
| RAM Performance | SPD - 4800 MHz - 1.1 V - CL40 - 40-39-39 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 6000 MHz - 1.35 V - CL36 - 36-44-44 Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0) - 5600 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 AMD extended profile for overclocking (EXPO) - 6000 MHz - 1.35 V - CL36 - 36-44-44 AMD extended profile for overclocking (EXPO) - 5600 MHz - 1.25 V - CL40 - 40-40-40 |
| Colour Category | Black |
| Compliant Standards | UL 94 V-0, JEDEC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: