Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το laptop διαθέτει επεξεργαστή AMD Ryzen 7 250 με συχνότητα λειτουργίας 3,3 GHz και αρχιτεκτονική Zen 4, προσφέροντας υψηλή απόδοση για απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Η οθόνη 15,6 ιντσών είναι Full HD με IPS και OLED panel, εξασφαλίζοντας ζωντανά χρώματα και ευρεία γωνία θέασης. Διαθέτει 32 GB DDR4 RAM για ομαλή λειτουργία multitasking και αποθηκευτικό χώρο 1024 GB SSD, που προσφέρει γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα. Υποστηρίζει Wi-Fi 6, έχει πληκτρολόγιο στα Ελληνικά και λειτουργικό σύστημα Windows 11 Home.
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 7 250 |
| Συχνότητα | 3,3 GHz |
| Αρχιτεκτονική | Zen 4 |
| Οθόνη | 15,6 " |
| Ανάλυση | 1920x1080 |
| Τύπος Οθόνης | IPS, OLED, LED |
| Μνήμη RAM | 32 GB DDR4 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 1024 GB SSD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Βάρος | 2,4 kg |
| Πληκτρολόγιο | Ελληνικά |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Wi-Fi/Bluetooth | Ναι |
| Card Reader | Ναι |
| Τύπος | Notebook |
| Κάρτα Γραφικών | Radeon 780M |
| Shared Μνήμη | Ναι |
| Σύνδεση | Ethernet, HDMI, USB 3.2, USB-C |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
| Apps Recommendations | Figma, Rhino 3D |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: