Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η κάρτα γραφικών NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti αποτελεί μια ισχυρή επιλογή για gaming και απαιτητικές εφαρμογές, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις με 4608 CUDA cores και μνήμη 8 GB τύπου GDDR7. Υποστηρίζει ανάλυση έως 7680 x 4320 pixels στα 120 Hz και μπορεί να συνδεθεί με έως 4 οθόνες ταυτόχρονα. Η κάρτα διαθέτει σύγχρονη αρχιτεκτονική NVIDIA Blackwell, τεχνολογίες Ray Tracing 4ης γενιάς και Tensor Cores 5ης γενιάς, καθώς και υποστήριξη για NVIDIA DLSS 4 και NVIDIA Reflex 2, εξασφαλίζοντας ομαλή και εντυπωσιακή εμπειρία χρήσης.
| Τύπος Συσκευής | Κάρτα γραφικών |
| Μοντέλο Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Χρήση | Gaming |
| Μνήμη | 8 GB |
| Τεχνολογία Μνήμης | GDDR7 |
| Χρήσιμη Μνήμη | 8 GB |
| Λειτουργία OverClock (OC) | Ναι |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Low Profile | Όχι |
| Παθητική Ψύξη | Όχι |
| Υδρόψυξη | Όχι |
| Εξωτερική Κάρτα Γραφικών (eGPU) | Όχι |
| LHR (Lite Hash Rate) | Όχι |
| Λεωφορείο (Bus Type) | PCI Express 5.0 x8 |
| Core Clock | 2407 MHz |
| Boost Clock | 2573 MHz |
| CUDA Cores | 4608 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680 x 4320 pixels στα 120 Hz |
| Μέγιστος Αριθμός Οθονών | 4 |
| Θύρες Σύνδεσης | 3 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Υποστηριζόμενα API | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, Vulkan 1.4 |
| Μνήμη Ταχύτητα | 28 Gbps |
| Εύρος Διαύλου Μνήμης | 128-bit |
| Εύρος Ζώνης Μνήμης | 448 GBps |
| Απαιτούμενη Ισχύς Τροφοδοσίας | 600 W |
| Σύνδεση Τροφοδοσίας | 8-pin PCI Express |
| Κατανάλωση Ισχύος | 180 watt |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 4.01 cm x 26.21 cm x 12.63 cm |
| Περιλαμβανόμενο Λογισμικό | ThunderMaster |
| Συμβατά Πρότυπα | DisplayPort 2.1b |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: