Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το PC barebone Mini PC σε χρώμα χρυσό μαύρο διαθέτει επεξεργαστή AMD Ryzen AI 5 340 με 6 πυρήνες και συχνότητα λειτουργίας 2 GHz που μπορεί να φτάσει έως 4.8 GHz σε turbo mode. Είναι εξοπλισμένο με μνήμη DDR5 SDRAM, υποστηρίζει έως 96 GB RAM και διαθέτει δύο υποδοχές SO-DIMM 288-pin. Η κάρτα γραφικών είναι AMD Radeon 840M με έξοδο HDMI. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση και διάφορα πρωτόκολλα Ethernet, ενώ διαθέτει πλούσιες θύρες USB και δυνατότητα τοποθέτησης σε VESA mount. Δεν περιλαμβάνει σκληρό δίσκο ή οπτικό οδηγό και δεν έχει προεγκατεστημένο λειτουργικό σύστημα.
| Τύπος | PC barebone |
| Μορφή Προϊόντος | Mini PC |
| Χρώμα | Golden black |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6-core |
| Μνήμη RAM Τεχνολογία | DDR5 SDRAM |
| Μέγιστη Μνήμη RAM | 96 GB |
| Μνήμη RAM Υποδοχές | 2 (empty) |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon 840M |
| Εξόδους Βίντεο | HDMI |
| Ήχος | Stereo |
| Υποστήριξη Ασύρματου LAN | Ναι |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| VESA Mounting Interface | Ναι |
| Βασική Συχνότητα Επεξεργαστή | 2 GHz |
| Μέγιστη Συχνότητα Turbo | 4.8 GHz |
| Cache L3 | 16 MB |
| Αριθμός Επεξεργαστών | 1 |
| Μέγιστος Αριθμός Επεξεργαστών | 1 |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU Απόδοση (TOPS) | 50 TOPS |
| Συνολική Απόδοση Επεξεργαστή (TOPS) | 59 TOPS |
| Τύπος Αποθηκευτικού Ελέγχου | 1 x NVMe |
| Σκληρός Δίσκος | Δεν διαθέτει |
| Οπτικός Δίσκος | Δεν διαθέτει |
| Θύρες Επέκτασης | 1 x M.2 Card - 2280, 1 x M.2 Card - 2230 (WLAN) |
| Διασυνδέσεις | 4 x USB 3.2 Gen 2 (2 front, 2 rear), 1 x HDMI (rear), 1 x LAN (2.5 Gigabit Ethernet) (rear), 2 x USB 2.0 (rear), 2 x USB4 (rear) (Power Delivery 3.0), 1 x audio line-out/microphone - mini-jack |
| Τροφοδοσία | 120 watt power adapter |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 11.7 cm x 11.1 cm x 3 cm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Δεν περιλαμβάνεται |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: