Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το PC barebone Mini PC σε χρώμα χρυσό μαύρο προσφέρει υψηλές επιδόσεις με επεξεργαστή AMD Ryzen AI 9 HX 370, ο οποίος διαθέτει 12 πυρήνες και συχνότητα λειτουργίας έως 5.1 GHz με Turbo. Είναι εξοπλισμένο με τεχνολογία DDR5 SDRAM και υποστηρίζει μέγιστη μνήμη RAM 96 GB. Διαθέτει ενσωματωμένη κάρτα γραφικών AMD Radeon 890M και ποικιλία θυρών σύνδεσης, όπως USB 3.2 Gen 2, USB4, HDMI και LAN 2.5 Gigabit Ethernet. Η συσκευή δεν περιλαμβάνει σκληρό δίσκο ή οπτικό μέσο και δεν συνοδεύεται από λειτουργικό σύστημα.
| Τύπος | PC barebone |
| Μορφή Προϊόντος | Mini PC |
| Χρώμα | Golden black |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 12-core |
| Μέγιστη Συχνότητα Turbo | 5.1 GHz |
| Μνήμη RAM (Μέγιστη) | 96 GB |
| Τεχνολογία RAM | DDR5 SDRAM |
| Φόρμα Μνήμης RAM | SO-DIMM 288-pin |
| Γραφικά | AMD Radeon 890M |
| Υποστήριξη Ασύρματου Δικτύου | Ναι |
| Λειτουργικό Σύστημα | Χωρίς λειτουργικό σύστημα |
| Συχνότητα Επεξεργαστή | 3.3 GHz |
| Μνήμη Cache L3 | 24 MB |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 | 4 (2 εμπρός, 2 πίσω) |
| Θύρες USB4 | 2 (πίσω, Power Delivery 3.0) |
| Θύρες USB 2.0 | 2 (πίσω) |
| Θύρα HDMI | 1 (πίσω) |
| Θύρα LAN | 1 x 2.5 Gigabit Ethernet (πίσω) |
| Υποδοχές M.2 | 1 x 2280 (ελεύθερη), 1 x 2230 για WLAN (ελεύθερη) |
| Τύπος Αποθήκευσης | 1 x NVMe |
| Ήχος | Stereo |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 11.7 cm x 11.1 cm x 3 cm |
| Τροφοδοσία | 120 watt |
| VESA Mounting Interface | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: