Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το PC barebone Mini PC σε χρώμα χρυσό μαύρο διαθέτει επεξεργαστή AMD Ryzen AI 7 350 με 8 πυρήνες και συχνότητα λειτουργίας 2 GHz που μπορεί να φτάσει έως 5 GHz σε turbo mode. Είναι εξοπλισμένο με μονάδα νευρωνικής επεξεργασίας AMD Ryzen AI με απόδοση έως 50 TOPS και συνολική απόδοση επεξεργαστή έως 66 TOPS. Η μνήμη cache L3 είναι 16 MB. Υποστηρίζει έως 96 GB DDR5 SDRAM σε μορφή SO-DIMM 288-pin με 2 διαθέσιμες υποδοχές. Δεν περιλαμβάνει σκληρό δίσκο ή οπτικό δίσκο, αλλά διαθέτει έναν NVMe αποθηκευτικό ελεγκτή. Η κάρτα γραφικών είναι AMD Radeon 860M με έξοδο HDMI. Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση και διάφορα πρωτόκολλα Ethernet, ενώ διαθέτει πλούσιες θύρες σύνδεσης, όπως USB 3.2 Gen 2, USB4, HDMI και LAN 2.5 Gigabit. Υπάρχει δυνατότητα τοποθέτησης σε VESA mount και τροφοδοτείται από τροφοδοτικό 120 watt. Δεν περιλαμβάνει λειτουργικό σύστημα.
| Τύπος | PC barebone |
| Μορφή Προϊόντος | Mini PC |
| Χρώμα | Golden black |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8-core |
| Μονάδα Νευρωνικής Επεξεργασίας (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Μνήμη Cache L3 | 16 MB |
| Μέγιστη Μνήμη RAM | 96 GB |
| Τύπος Μνήμης RAM | DDR5 SDRAM |
| Μορφή Μνήμης RAM | SO-DIMM 288-pin |
| Αριθμός Υποδοχών RAM | 2 (κενές) |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon 860M |
| Έξοδοι Βίντεο | HDMI |
| Ήχος | Stereo |
| Υποστήριξη Ασύρματου LAN | Ναι |
| Πρωτόκολλα Δικτύου | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet |
| VESA Mounting Interface | Ναι |
| Τροφοδοτικό | 120 watt |
| Λειτουργικό Σύστημα | Χωρίς λειτουργικό σύστημα |
| Ταχύτητα Ρολογιού Επεξεργαστή | 2 GHz (έως 5 GHz Turbo) |
| Πλήθος Επεξεργαστών | 1 |
| Αποθηκευτικός Ελεγκτής | 1 x NVMe |
| Σκληρός Δίσκος | Δεν περιλαμβάνεται |
| Οπτικός Δίσκος | Δεν περιλαμβάνεται |
| Θύρες Σύνδεσης | 4 x USB 3.2 Gen 2 (2 εμπρός, 2 πίσω), 2 x USB4 (πίσω, Power Delivery 3.0), 2 x USB 2.0 (πίσω), 1 x HDMI (πίσω), 1 x LAN 2.5 Gigabit (πίσω), 1 x audio line-out/microphone mini-jack |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 11.7 cm x 11.1 cm x 3 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: