Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πλήρως αρθρωτή καλωδίωση, προσφέροντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα. Η ψύξη γίνεται με έναν ενεργό ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική λειτουργία σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX, 4 CPU power connectors, 4 PCI Express 6+2 pin, και 5 SATA power connectors, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων. Το προϊόν έχει πιστοποιήσεις CE, FCC, CB και ErP, ενώ η μέση διάρκεια ζωής του είναι 100000 ώρες.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πλήρως αρθρωτή καλωδίωση | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Τύπος ψύξης | Ενεργή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, CB |
| Πιστοποιητικό βιωσιμότητας | ErP |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 / 5 A |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Ενεργός |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 849.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Προστασίες ισχύος | Υπερένταση, Υπερτάση, Υπερθέρμανση, Υπερφόρτωση, Βραχυκύκλωμα, Υπόταση |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Sleeve |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 5 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας περιφερειακών (Molex) | 480 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 56 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 62 cm |
| ATX Power connector (24-pin) | Ναι |
| Τύπος καλωδίωσης | Πλήρως αρθρωτή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Βάρος | 1.74 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: