Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX, προσφέροντας πλήρως modular καλωδίωση για εύκολη διαχείριση και βελτιωμένη αισθητική. Διαθέτει έναν ενεργό ανεμιστήρα 120 mm που εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζοντας ασφαλή και σταθερή παροχή ρεύματος.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 9 / 4.5 A |
| Συνολική ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνολική ισχύς (+12V) | 750 W |
| Συνολική ισχύς (+5V) | 100 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V1) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF | 100000 h |
| Φόρμα τροφοδοτικού (PSU form factor) | ATX |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | Όχι |
| Μήκος καλωδίου motherboard power | 60 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 11 |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| EPS power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express power | 70 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 70 cm |
| ATX Power connector (24-pin) | Ναι |
| PCI Express connector | Ναι |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Πιστοποιήσεις βιωσιμότητας | ErP |
| Βάρος | 1.5 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: