Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 1050 W προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για απαιτητικά συστήματα. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα και σταθερή παροχή ρεύματος. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και καθαρότητα στο εσωτερικό του υπολογιστή. Με ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πολλαπλές προστασίες, όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, διασφαλίζει την ασφάλεια και τη μακροζωία του συστήματος. Ο ανεμιστήρας 120 mm με ενεργό ψύξη και λευκό χρώμα ολοκληρώνουν το σχεδιασμό της μονάδας, η οποία είναι συμβατή με το πρότυπο ATX 3.0.
| Ισχύς | 1050 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Top |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 16 A |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1050 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 87.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσεων (4-pin) | 8 |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| EPS power connector (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 5 |
| PCI Express power connectors (12+4 pin) | 1 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| ATX Power connector (24-pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| Μήκος καλωδίου floppy disk drive | 15 cm |
| Τάση λειτουργίας | 5 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Λειτουργική σχετική υγρασία | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 150 mm x 140 mm x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: