Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος διακόπτη | Managed |
| Θύρες RJ-45 Ethernet | 5 |
| Τύπος θύρας Ethernet | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Υποστήριξη PoE | Ναι |
| Τάση PoE | 57 V |
| Ισχύς PoE ανά θύρα | 6.4 W |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Τροφοδοσία | AC/DC/PoE |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό κατασκευής | Polycarbonate (PC) |
| Μορφή | Desktop |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Ενδεικτικές λυχνίες | Activity, Power, Progress |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 25 Gbit/s |
| Throughput | 12.5 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 18.6 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 2.5GBASE-T |
| Υποστήριξη port mirroring | Ναι |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Έλεγχος broadcast storm | Ναι |
| Rate limiting | Ναι |
| Τάση εισόδου DC | 5 V |
| Ρεύμα εισόδου | 1 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 5 W |
| Τύπος φις τροφοδοσίας | Type A |
| Λειτουργική θερμοκρασία | -20 - 45 °C |
| Λειτουργική σχετική υγρασία | 10 - 90 % |
| Πλάτος | 117.1 mm |
| Βάθος | 90 mm |
| Ύψος | 21.2 mm |
| Βάρος | 206 g |
| Πιστοποιήσεις | CE, FCC, IC |
| Ελάχιστες απαιτήσεις συστήματος | UniFi Network Version 8.4.62 και νεότερη |
| Δικτυακές λειτουργίες | STP / RSTP με προτεραιότητες και απενεργοποίηση σε επίπεδο θύρας, Egress rate limit |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: