Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος προϊόντος | Επιτραπέζια αριθμομηχανή |
| Πηγή τροφοδοσίας | Ηλιακό πάνελ, μπαταρία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλήκτρα | Πλαστικά, έγχρωμα |
| Μνήμη | 1 |
| Οθόνη | LCD - 12 ψηφία, κεκλιμένη |
| Μέγεθος χαρακτήρων | 16.69 x 6.71 mm |
| Διαστάσεις (ΠxΜxΥ) | 150 x 198 x 38 mm |
| Βάρος | 238 g |
| Μπαταρία | CR2032 |
| Λειτουργίες βασικές | Ποσοστό, αλλαγή πρόσημου, backspace, διπλό μηδέν, Grand Total, πρόσθεση, αφαίρεση, πολλαπλασιασμός, διαίρεση, shift, reverse |
| Λειτουργίες επιστημονικές | Εναλλαγή δεκαδικών, στρογγυλοποίηση, τετραγωνική ρίζα |
| Λειτουργίες οικονομικές | Υπολογισμός φόρου, mark-up |
| 3-Ψηφιακή στίξη | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: