Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθόνης είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγιστο βάρος 8 κιλά και μέγεθος οθόνης από 33 έως 81,3 εκατοστά. Η τοποθέτηση γίνεται σε γραφείο και η βάση είναι ελεύθερης στήριξης. Διαθέτει ρυθμιζόμενη κλίση, περιστροφή και δυνατότητα περιστροφής οθόνης τόσο σε οριζόντια όσο και σε κατακόρυφη διάταξη. Επιπλέον, προσφέρει διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση και είναι κατασκευασμένη από πλαστικό και ατσάλι σε μαύρο χρώμα.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 8 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 33 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τοποθέτηση | Freestanding |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υλικό κατασκευής | Plastic, Steel |
| Προσανατολισμός | Landscape/Portrait |
| Ρύθμιση κλίσης | Yes |
| Εύρος γωνίας κλίσης | 45 - -45 ° |
| Περιστροφή | Yes |
| Εύρος γωνίας περιστροφής | 90 - -90 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Yes |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Κιτ τοποθέτησης | Yes |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Οδηγίες | Yes |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | CE, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: