Το πληκτρολόγιο είναι ένα κλασικό μοντέλο με 86 πλήκτρα, σχεδιασμένο για χρήση σε γραφεία και επαγγελματικούς χώρους. Διαθέτει τεχνολογία Cherry ML, προσφέροντας αξιόπιστη και άνετη πληκτρολόγηση. Η διάταξη των πλήκτρων είναι γερμανική, ενώ η σύνδεση γίνεται μέσω PS/2 και USB, καθιστώντας το συμβατό με διάφορα συστήματα. Το πληκτρολόγιο έχει μαύρο χρώμα και συνοδεύεται από καλώδιο USB μήκους 1,8 μέτρων και προσαρμογέα πληκτρολογίου.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Αριθμός Πλήκτρων | 86 |
| Διάταξη και Τοπικοποίηση | Γερμανική |
| Περιοχή | Γερμανία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία | Cherry ML |
| Σύνδεση | PS/2, USB |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | 1 x USB καλώδιο - 1.8 m, 1 x προσαρμογέας πληκτρολογίου |
| Πλάτος | 28.2 cm |
| Βάθος | 13.2 cm |
| Ύψος | 2.7 cm |
| Βάρος | 400 g |
| Συμβατότητα Λειτουργικού | Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista |
| MTBF | 170,000 ώρες |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 50 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: