Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 450 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Bronze, που εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας και υψηλή απόδοση έως 85%. Η τροφοδοσία είναι τύπου ATX 2.3 με ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και προστασίες από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση. Ο ανεμιστήρας 9 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη, ενώ το μαύρο-ασημί χρώμα προσδίδει κομψότητα. Η μονάδα είναι μη αρθρωτή (non-modular) με πλήρη καλωδίωση και διαθέτει πολλαπλές συνδέσεις για μητρική, SATA, PCI Express και άλλα περιφερειακά.
| Ισχύς | 450 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| ATX έκδοση | 2.3 |
| Modularity | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Ασημί |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9 cm |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 7 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 450 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 37.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over voltage, Overheating, Overload, Short circuit, Under voltage |
| Συνδέσεις μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 35 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 3 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 250 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 35 cm |
| Σύνδεση floppy drive | 1 |
| Μήκος καλωδίου floppy disk drive | 15 cm |
| Πλάτος | 125 mm |
| Βάθος | 100 mm |
| Ύψος | 64 mm |
| Βάρος | 1.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: