Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για υπολογιστές τύπου PC και υποστηρίζει μητρικές micro ATX. Κατασκευασμένο από SECC υλικό σε μαύρο χρώμα, προσφέρει αρκετούς χώρους για αποθήκευση και επέκταση, με 3 θέσεις για 3.5" δίσκους, 2 θέσεις για 5.25" μονάδες και 1 θέση για 2.5" δίσκο. Διαθέτει 4 θέσεις επέκτασης και υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 14 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 34 cm. Η τροφοδοσία ρεύματος είναι ενσωματωμένη με ισχύ 350 W και τοποθετείται στο πάνω μέρος του κουτιού. Υποστηρίζει έως έναν ανεμιστήρα μπροστά και έναν πίσω, με διαμέτρους 80, 90 ή 120 mm. Το κουτί έχει διαστάσεις 180 mm πλάτος, 408 mm βάθος και 352 mm ύψος, με βάρος 4.5 kg και πάχος υλικού 0.5 mm.
| Τύπος | PC |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | SECC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Συμβατά μεγέθη μητρικής | micro ATX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Τροφοδοτικό ενσωματωμένο | Ναι |
| Ισχύς τροφοδοτικού | 350 W |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Πάνω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 14 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων μπροστά | 80, 90, 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πίσω | 80, 90, 120 mm |
| Πλάτος | 180 mm |
| Βάθος | 408 mm |
| Ύψος | 352 mm |
| Βάρος | 4.5 kg |
| Πάχος υλικού | 0.5 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: