Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα μέσα στο κουτί. Η μονάδα είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα και σταθερή παροχή ισχύος. Ο ενεργός τύπος ψύξης με ανεμιστήρα διαμέτρου 14 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Το μαύρο χρώμα και οι διαστάσεις της μονάδας την καθιστούν κατάλληλη για διάφορα μεγέθη κουτιών ATX.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Συνολική ισχύς (+3.3V) | 150 W |
| Συνολική ισχύς (+12V) | 849.6 W |
| Συνολική ισχύς (+5V) | 150 W |
| Συνολική ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit |
| Σκοπός | PC/Server |
| Μορφή PSU | ATX |
| Έκδοση ATX | 3.0 |
| Έκδοση EPS | 2.92 |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσμων | 12 |
| Μήκη καλωδίων SATA | 455,570,685,800 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσμων (4-pin) | 2 |
| Μήκη καλωδίων Peripheral (Molex) | 450,550,650,750 mm |
| Σύνδεσμος EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Σύνδεσμος PCI Express (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 75 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Βάρος | 3.28 kg |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | Low Voltage Directive (LVD), RoHS, UKCA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: