Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | PC Tower |
| Υλικό | ABS, SPCC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | Mini-ATX, Mini ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 3 |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.2 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 30.5 cm |
| Ενσωματωμένη οθόνη | LED |
| Χρώμα οθόνης | LED |
| Βάρος | 3.4 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB Type-C | 1 |
| Audio είσοδος | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Ανεμιστήρες πλάι (max) | 2 x 120 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω (max) | 2 x 120 mm |
| Ανεμιστήρας πάνω (max) | 1 x 120 mm |
| Ανεμιστήρας κάτω (max) | 1 x 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών υγρού (πλάι) | 240 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 200 mm x 250 mm x 380 mm |
| Υποστηριζόμενα τροφοδοτικά | ATX, PS2, SFX, SFX-L |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: