Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το tablet διαθέτει οθόνη 12,1 ιντσών IPS με ανάλυση 2560 x 1600 pixels και υποστηρίζει 96% DCI-P3 χρωματικό φάσμα, προσφέροντας ζωντανά χρώματα και υψηλή φωτεινότητα 600 cd/m². Είναι εξοπλισμένο με επεξεργαστή MediaTek Dimensity 6400 οκταπύρηνο στα 2,5 GHz, 12 GB RAM και 256 GB αποθηκευτικού χώρου τύπου UFS, με δυνατότητα επέκτασης μέσω microSD κάρτας. Υποστηρίζει λειτουργικό σύστημα Android 15 ή νεότερο και συνδεσιμότητα 5G, Wi-Fi και Bluetooth 5.2. Διαθέτει κύρια κάμερα 13 MP και εμπρόσθια κάμερα 8 MP, ενώ η μπαταρία του έχει χωρητικότητα 10200 mAh, προσφέροντας μεγάλη αυτονομία. Το σώμα του είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε χρώμα Luna grey και έχει βάρος 530 γραμμάρια, με προστασία IP52.
| Τύπος προϊόντος | Tablet |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 15 ή νεότερο |
| Οθόνη | 12,1" IPS |
| Ανάλυση οθόνης | 2560 x 1600 pixels |
| Χρωματικό φάσμα | 96% DCI-P3 |
| Ανάλυση κύριας κάμερας | 13 Megapixel |
| Ανάλυση εμπρόσθιας κάμερας | 8 Megapixel |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10200 mAh |
| Βάρος | 530 g |
| Χρώμα | Luna grey |
| Υλικό κατασκευής | Μέταλλο |
| Προστασία IP | IP52 |
| Επεξεργαστής | MediaTek Dimensity 6400 |
| Ταχύτητα επεξεργαστή | 2,5 GHz |
| Πλήθος πυρήνων | 8-core |
| Μνήμη RAM | 12 GB LPDDR4X SDRAM |
| Αποθηκευτικός χώρος | 256 GB UFS |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | microSD |
| Τύπος SIM | Nano SIM |
| Κινητή τεχνολογία | 5G Sub-6 Ghz |
| Ασύρματη συνδεσιμότητα | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.2 |
| Γραφικά | ARM Mali-G57 MC2 |
| Ήχος | Δύο μικρόφωνα, τέσσερα ηχεία |
| Τεχνολογία αφής | Multi-Touch, On-cell touch technology |
| Ρυθμός ανανέωσης οθόνης | 90 Hz |
| Αναλογία εικόνας | 16:10 |
| Λήψη θέσης | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo |
| Θύρες | 1 x USB-C 2.0, 1 x POGO pin |
| Επέκταση και συνδεσιμότητα | 1 x Nano-SIM / microSD card combo |
| Δόνηση | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: