Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 700 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS, που εξασφαλίζει ενεργειακή απόδοση τουλάχιστον 85%, και υποστηρίζει το πρότυπο ATX 2.4. Η μονάδα έχει ενεργό σύστημα ψύξης με έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm, ενώ το μαύρο χρώμα και η μη-αρθρωτή καλωδίωση προσφέρουν πρακτικότητα και ανθεκτικότητα. Με μέσο χρόνο μεταξύ βλαβών 100.000 ώρες, αποτελεί μια σταθερή επιλογή για απαιτητικά συστήματα.
| Ισχύς | 700 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| ATX έκδοση | 2.4 |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Ψύξη | Active |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Σκοπός | PC/Server |
| Συνολική ισχύς | 700 W |
| Τάση εισόδου AC | 220 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 Hz |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 696 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 58 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 15 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 12 ms |
| Απόδοση | 85 % |
| Προστασίες ισχύος | Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 4 |
| Μήκη καλωδίων SATA | 450,600,750,900 mm |
| EPS σύνδεσμος (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6+2 pin) | 2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | AC καλώδιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: