Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming χρήση με μηχανικούς διακόπτες Cherry MX Red, προσφέροντας υψηλή απόκριση και αντοχή έως 50 εκατομμύρια χαρακτήρες. Διαθέτει πλήρες μέγεθος (full-size 100%) με αριθμητικό πληκτρολόγιο και χαμηλό προφίλ πλήκτρων, ενώ υποστηρίζει προγραμματιζόμενα πλήκτρα και multimedia πλήκτρα. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 2 μέτρων, με τεχνολογία anti-ghosting και polling rate 1000 Hz. Το πληκτρολόγιο έχει RGB LED φωτισμό με δυνατότητα ρύθμισης, είναι σε μαύρο και γκρι χρώμα με μονοχρωματική επιφάνεια και διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος για καλύτερη εργονομία.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Cherry MX Red |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Full-size (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Multimedia πλήκτρα | Ναι |
| Anti-ghosting | Ναι |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Πλήκτρα λειτουργίας | 50 million characters |
| Προφίλ πλήκτρων | Low-profile |
| Φωτισμός | RGB LED |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Ρυθμιζόμενο ύψος πληκτρολογίου | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι |
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Βάρος πληκτρολογίου | 910 g |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 467 x 156.2 x 29.4 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: