Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για υψηλές ταχύτητες μετάδοσης δεδομένων έως 10 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία F/FTP και ακολουθεί το πρότυπο καλωδίωσης T568B, προσφέροντας αξιόπιστη σύνδεση με χαμηλή παρεμβολή. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Με μήκος 1,5 μέτρο και διάμετρο 3,8 mm, το κόκκινο καλώδιο διαθέτει ευέλικτη κατασκευή και είναι κατάλληλο για χρήση με PoE+ συσκευές. Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και το καλώδιο συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Πρότυπο Καλωδίωσης | T568B |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5 m |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Δυνατότητες | Halogen-free, slim, PoE+ Ready, bare copper, 1:1 pinout, έως 10 Gbps, 750 mating cycles, ευέλικτο, ακτίνα κάμψης 57mm, Near-End Crosstalk (NEXT) |
| Συμμόρφωση Προτύπων | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, IEEE 802.3, EN 60603-7-4, EIA/TIA 568B, TIA/EIA-364-21 - έως 500 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: