Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο οπτικών ινών τύπου LC/APC με μήκος 5 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων με μονότροπη ίνα G.657.A2. Διαθέτει στρογγυλό σχήμα και είναι κατασκευασμένο από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που εξασφαλίζει ασφάλεια σε περίπτωση φωτιάς. Οι συνδέσεις LC αρσενικού τύπου με APC γυάλισμα προσφέρουν χαμηλή απώλεια εισαγωγής 0.3 dB και υψηλή απόδοση με επιστροφή απώλειας 60 dB. Το καλώδιο έχει διάμετρο 3 mm και υποστηρίζει μήκος κύματος 1310 nm, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 70 °C.
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Τύπος καλωδίου | LC/APC |
| Τύπος οπτικής ίνας | G.657.A2 |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο, Λευκό |
| Διάμετρος καλωδίου | 3 mm |
| Πυρήνας διάμετρος | 9 µm |
| Διάμετρος επικάλυψης | 125 µm |
| Δομή ίνας | Μονότροπη |
| Υλικό επικάλυψης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σύνδεσμος 1 | LC αρσενικό |
| Σύνδεσμος 2 | LC αρσενικό |
| Τύπος γυαλίσματος συνδέσμου | APC |
| Υποστηριζόμενα μήκη κύματος | 1310 nm |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.3 dB |
| Απώλεια επιστροφής | 60 dB |
| Plug and Play | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: