Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch cable προσφέρει υψηλή απόδοση με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), εξασφαλίζοντας αξιόπιστη και σταθερή σύνδεση. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση από φύλλο και πλέγμα, ενώ το περίβλημα είναι από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 2 μέτρα και πράσινο χρώμα, με συνδετήρες RJ-45 αρσενικούς και στις δύο άκρες. Είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C και διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για μεγαλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Φύλλο με πλέγμα |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Συμμόρφωση Προτύπων | IEC 60332-1 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: