Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 7 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για τη σύνδεση δικτύων. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), κατάλληλο για ασφαλή χρήση σε εσωτερικούς χώρους. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί με επιχρύσωση για καλύτερη αγωγιμότητα και αντοχή στη φθορά. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από χαλκό με συρματόπλεγμα (stranded) και υποστηρίζει συχνότητα έως 500 MHz, καθιστώντας το ιδανικό για γρήγορες και σταθερές συνδέσεις.
| Μήκος καλωδίου | 7 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικός |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικός |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Επικάλυψη επαφών ακροδεκτών | Χρυσό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Πιστοποιήσεις | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: