Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου Patch cable CAT 6a προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύων. Είναι κατασκευασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές και βελτιώνει τη σταθερότητα της σύνδεσης. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και είναι κίτρινου χρώματος, με θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το υλικό της επένδυσης είναι Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει 8 αγωγούς σε 4 ζεύγη, με διαμόρφωση καλωδίωσης T568B και βύσματα RJ-45 αρσενικά και στις δύο άκρες. Επιπλέον, το καλώδιο είναι εξοπλισμένο με προστατευτικό κάλυμμα (booted), είναι χωρίς αλογόνα, snagless και διαθέτει strain relief για μεγαλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Διάταξη Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Επένδυσης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Yellow |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερη Άκρη) | RJ-45 - male |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: