Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, προσφέροντας υψηλή απόδοση για υπολογιστές desktop και servers. Η ταχύτητα λειτουργίας της μνήμης φτάνει τα 5600 MHz, ενώ διαθέτει dual-channel αρχιτεκτονική για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered (unregistered) και δεν υποστηρίζει ECC. Επιπλέον, διαθέτει υποστήριξη για το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας εύκολη ρύθμιση των παραμέτρων λειτουργίας. Το προϊόν έχει λευκό χρώμα και CAS latency 36, με τάση λειτουργίας 1.25 V.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 5600 MHz |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| Χρήση | PC/Server |
| Χρώμα | Λευκό |
| Dual-channel | Ναι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 36 |
| Memory voltage | 1.25 V |
| SPD profile | Ναι |
| SPD voltage | 1.1 V |
| ECC | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: