Η τροφοδοσία ρεύματος τύπου ATX με ισχύ 750 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική λειτουργία για υπολογιστές. Διαθέτει πιστοποίηση 80 Plus Bronze, που εξασφαλίζει οικονομία ενέργειας και απόδοση έως 85%. Η κατασκευή της είναι από υλικό Bronze και διαθέτει ανεμιστήρα διαμέτρου 120 mm για αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία είναι πλήρως ενσύρματη (Full Wired), προσφέροντας σταθερή σύνδεση καλωδίων. Επιπλέον, διαθέτει πολλαπλά συστήματα προστασίας όπως προστασία από υπερφόρτωση, υπερθέρμανση, υπέρταση, υπερβολική ισχύ, υποτάση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια του υπολογιστή.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφή | ATX |
| Ισχύς | 750 W |
| Πιστοποίηση | 80 Plus Bronze |
| Modularity | Full Wired |
| Υλικό | Bronze |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 240 V |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Προστασία | Over Current Protection (OCP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Over Power Protection (OPP), Under Voltage Protection (UVP), Short Circuit Protection (SCP) |
| Μικτό βάρος | 1.882 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: