Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση εξαρτημάτων, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες Micro ATX και Mini ITX. Κατασκευασμένο από γυαλί, πλαστικό και ατσάλι, διαθέτει λευκό χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 3 αποθηκευτικές μονάδες, με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 3 για 2.5" SSD, ενώ διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης και κουμπί ενεργοποίησης. Η τοποθέτηση τροφοδοτικού είναι στο κάτω μέρος και υποστηρίζονται τροφοδοτικά ATX. Υπάρχουν 5 θέσεις επέκτασης και υποστηρίζονται μεγάλες κάρτες γραφικών έως 41 cm μήκος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Γυαλί, Πλαστικό, Ατσάλι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | Mini-ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 5 |
| Παράθυρο πλευρικό | Ναι |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 20 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός εμπρόσθιων ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι εμπρόσθιων ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών εμπρόσθιας πλευράς | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πλευρικής πλευράς | 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω πλευράς | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών επάνω πλευράς | 360 mm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 450 mm |
| Βάρος | 5.79 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: