Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα για την καθημερινή επικοινωνία. Διαθέτει ένα ασύρματο ακουστικό με τεχνολογία ECO DECTGAPCAT-iq που εξοικονομεί ενέργεια και μειώνει την ακτινοβολία. Υποστηρίζει μεταφορά κλήσης, δυνατότητα τηλεδιάσκεψης και μεγάφωνο, ενώ διαθέτει 18 διαφορετικούς ήχους κλήσης και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο. Επιπλέον, περιλαμβάνει ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ενδοεπικοινωνία και μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου με χωρητικότητα 200 ονομάτων και αριθμών. Η οθόνη LCD 2,2 ιντσών με έγχρωμη απεικόνιση και φωτισμό διευκολύνει την ανάγνωση των πληροφοριών. Η διάρκεια ομιλίας φτάνει έως 17 ώρες και η αναμονή έως 320 ώρες, με επαναφορτιζόμενες μπαταρίες τύπου AAA.
| Τύπος προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης |
| Αριθμός ασύρματων ακουστικών | 1 |
| Τηλεφωνικός κατάλογος | 200 ονόματα & αριθμοί |
| Τηλεφωνικό πρότυπο | ECO DECTGAPCAT-iq |
| Υπηρεσίες κλήσεων | Μεταφορά κλήσης |
| Τοποθεσία επιλογέα | Ακουστικό |
| Δυνατότητα τηλεδιάσκεψης | Ναι |
| Μεγάφωνο | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 18 |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Επιπλέον λειτουργίες | Ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ενδοεπικοινωνία, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, ECO DECT, εμφάνιση αριθμού καλούντος (CLIP) |
| Χωρητικότητα εγγραφής απαντητή | 30 λεπτά |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 2.2" |
| Ανάλυση οθόνης | 220 x 176 pixels |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / mini-phone 3.5mm |
| Συμβατό με ακουστικά βαρηκοΐας | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια |
| Περιλαμβανόμενα αξεσουάρ | Τροφοδοτικό |
| Μπαταρία | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες NiMH |
| Χρόνος ομιλίας | Έως 17 ώρες |
| Χρόνος αναμονής | Έως 320 ώρες |
| Διαστάσεις βάση (ΠxΒxΥ) | 12.3 x 9.9 x 4.3 cm |
| Βάρος βάση | 158 g |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 5.2 x 2.6 x 16.1 cm |
| Βάρος ακουστικού | 115 g |
| Διαστάσεις τροφοδοτικού (ΠxΒxΥ) | 6.4 x 6.3 x 3.5 cm |
| Βάρος τροφοδοτικού | 27 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: