Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλεφωνικό σύστημα με βάση και 3 ασύρματα ακουστικά προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα για το σπίτι ή το γραφείο. Διαθέτει τεχνολογία ECO DECT που μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας όταν το ακουστικό βρίσκεται στη βάση. Υποστηρίζει έως 6 ασύρματα ακουστικά, ενώ παρέχει δυνατότητες όπως μεταφορά κλήσης, κλήση επανάκλησης, μπλοκάρισμα κλήσεων, και λειτουργία ηχείου. Η οθόνη LCD 2.2 ιντσών με έγχρωμη TFT απεικόνιση και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο διευκολύνει τη χρήση, ενώ η μνήμη τηλεφωνικού καταλόγου χωράει έως 200 ονόματα και αριθμούς. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο ξυπνητήρι, λειτουργία SOS, και δυνατότητα αποστολής και λήψης SMS.
| Τύπος Προϊόντος | Ασύρματο τηλεφωνικό σύστημα με απαντητή |
| Αριθμός επιπλέον ακουστικών | 2 |
| Συνολικός αριθμός ασύρματων ακουστικών | 3 |
| Χρώμα σώματος | Ασημί μαύρο |
| Τυπικό ασύρματο πρότυπο τηλεφώνου | ECO DECTGAPCAT-iq |
| Υπηρεσίες κλήσεων | Μεταφορά κλήσης, Επανάκληση, Αποκλεισμός κλήσεων |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων ακουστικών | 6 |
| Τοποθεσία επιλογέα κλήσης | Ακουστικό |
| Λειτουργίες κλήσης | Τόνος |
| Δυνατότητα κλήσης σε διάσκεψη | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Υπηρεσίες μηνυμάτων | SMS |
| Έλεγχος έντασης | Ναι |
| Ήχοι κλήσης | 18 |
| Ενδείξεις | Μήνυμα |
| Φωτιζόμενο πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, λειτουργία SOS, μαύρη λίστα, ECO DECT, εμφάνιση αριθμού καλούντος (CLIP), εσωτερική επικοινωνία, εμφάνιση ώρας/ημερομηνίας, οπτική σήμανση κλήσης |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 200 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη κλήσεων | 20 |
| Μνήμη αναγνωριστικού καλούντος | 60 ονόματα & αριθμοί |
| Χωρητικότητα εγγραφής απαντητή | 30 λεπτά |
| Τύπος οθόνης | Έγχρωμη οθόνη LCD (TFT) |
| Τοποθεσία οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος οθόνης | 2.2" |
| Ανάλυση οθόνης | 220 x 176 pixels |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι |
| Γλώσσες οθόνης | Πολύγλωσση |
| Συνδέσεις | Υποδοχή ακουστικών / mini-phone 3.5mm |
| Συμβατότητα με ακουστικά βαρηκοΐας | Ναι |
| Τοποθέτηση | Επιτραπέζια |
| Περιλαμβανόμενα αξεσουάρ | Κλιπ ζώνης, τροφοδοτικό |
| Τύπος μπαταρίας | 2 x AAA |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη - Nickel Metal Hydride |
| Χρόνος ομιλίας | Έως 17 ώρες |
| Χρόνος αναμονής | Έως 320 ώρες |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 12.3 x 9.9 x 4.3 cm |
| Βάρος βάσης | 158 g |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 5.2 x 2.6 x 16.1 cm |
| Βάρος ακουστικού | 115 g |
| Διαστάσεις τροφοδοτικού (ΠxΒxΥ) | 6.4 x 6.3 x 3.5 cm |
| Βάρος τροφοδοτικού | 27 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: