Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το σετ στήριξης για οθόνες και φορητούς υπολογιστές είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό ατσάλι με μαύρο φινίρισμα. Διαθέτει εργονομικό σχεδιασμό και προσφέρει ευελιξία με δυνατότητα ρύθμισης ύψους, βάθους, κλίσης, περιστροφής και στροφής, υποστηρίζοντας οθόνες από 13 έως 32 ίντσες και μέγιστο βάρος 8 κιλά. Η τοποθέτηση γίνεται εύκολα σε γραφείο με ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων και σύστημα αερισμού.
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Mounting kit |
| Συστατικά στήριξης | Monitor arm, pole, notebook tray, notebook tray arm, desk clamp mount |
| Συνιστώμενη χρήση | Monitor / notebook |
| Τοποθέτηση | Desktop |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος οθόνης | 13"-32" |
| Μέγιστο βάρος στήριξης | 8 kg |
| Ενσωματωμένες συσκευές | Ventilation system |
| Διαχείριση καλωδίων | Integrated cable management |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Πλάτος | 100.6 cm |
| Βάθος | 35.6 cm |
| Ύψος | 54.8 cm |
| Ρυθμιζόμενο βάθος | Έως 39.9 cm |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | Έως 44.3 cm |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Μέγιστο μέγεθος μοτίβου στήριξης | 100 x 100 mm |
| Κλίση | -45° έως 45° |
| Περιστροφή | 180° |
| Στροφή | -90° έως 90° |
| Ρυθμίσεις | Ύψος, κλίση, στροφή, περιστροφή |
| Διαστάσεις δίσκου | Πλάτος: 42 cm, Βάθος: 30 cm, Ύψος: 28 cm |
| Φινίρισμα | Powder coated |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: