Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εσωτερικός SSD τύπου M.2 2280 με χωρητικότητα 256 GB προσφέρει γρήγορη και αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων μέσω της διεπαφής PCIe 3.0 x4 με υποστήριξη NVMe 1.4. Είναι σχεδιασμένος με τεχνολογία 3D NAND και διαθέτει λειτουργίες όπως Error Correction Code (ECC), Wear Leveling, Thermal throttling και SMART management, εξασφαλίζοντας υψηλή απόδοση και μακροχρόνια αντοχή. Με βάρος μόλις 7 γραμμάρια και διαστάσεις 80 x 22 x 3.8 mm, είναι ιδανικός για χρήση σε φορητούς υπολογιστές και σταθερούς υπολογιστές που απαιτούν γρήγορη αποθήκευση.
| Τύπος Συσκευής | Solid state drive - internal |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Μορφή | M.2 2280 |
| Διεπαφή | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Υποστήριξη NVMe | Ναι |
| Ψύξη | Ναι |
| Συμβατό με PlayStation 5 | Ναι |
| Τεχνολογία NAND | 3D NAND Technology |
| Λειτουργίες | Error Correction Code (ECC), Wear Leveling Support, Thermal throttling, SMART management |
| Αντοχή SSD | 150 TB |
| Εσωτερικός Ρυθμός Δεδομένων | 3200 MBps (ανάγνωση) / 1300 MBps (εγγραφή) |
| Μέγιστη Τυχαία Εγγραφή 4KB | 250000 IOPS |
| Μέγιστη Τυχαία Ανάγνωση 4KB | 80000 IOPS |
| MTBF | 1,500,000 ώρες |
| Διαστάσεις | 80 x 22 x 3.8 mm |
| Βάρος | 7 g |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | 0 °C έως 70 °C |
| Εύρος Θερμοκρασίας Αποθήκευσης | -45 °C έως 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: