Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 64 GB, προσφέροντας αρκετό χώρο για αποθήκευση αρχείων και δεδομένων. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητες ανάγνωσης έως 60 MB/s και εγγραφής έως 20 MB/s. Είναι συμβατό με λειτουργικά συστήματα Windows, MacOS και Linux, ενώ το σχεδιαστικό του προφίλ είναι σε πορτοκαλί χρώμα με πλαστική θήκη και μορφή καπακιού. Το προϊόν είναι ελαφρύ και μικρό σε διαστάσεις, ιδανικό για καθημερινή χρήση και φορητότητα.
| Χωρητικότητα | 64 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 60 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 20 MB/s |
| Plug and Play | Ναι |
| Συμβατά Λειτουργικά Συστήματα | Windows 2000 SP4+, MacOS 10.5.x+, Linux v.2.6.x+ |
| Χρώμα Προϊόντος | Πορτοκαλί |
| Υλικό Περιβλήματος | Πλαστικό |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 55 mm |
| Βάθος | 9.6 mm |
| Ύψος | 21 mm |
| Βάρος | 9 g |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -25 - 85 °C |
| Τύπος Συσκευασίας | Blister |
| Πλάτος Συσκευασίας | 103 mm |
| Ύψος Συσκευασίας | 123 mm |
| Ποσότητα ανά Συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Προϊόντα ανά Εξωτερική Συσκευασία | 20 τεμάχια |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: