Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο εσωτερικός SSD με χωρητικότητα 480 GB προσφέρει υψηλές επιδόσεις και αξιοπιστία, ιδανικός για απαιτητικές εφαρμογές και gaming. Διαθέτει τεχνολογία 3D TLC NAND flash και υποστηρίζει το πρότυπο PCIe 4.0 x4 με NVMe, εξασφαλίζοντας γρήγορους χρόνους ανάγνωσης και εγγραφής. Ο σχεδιασμός M.2 2280 με ενσωματωμένο ψύκτη και προστασία από απώλεια ρεύματος καθιστούν τη χρήση του ασφαλή και αποδοτική. Είναι συμβατός με PlayStation 5, προσφέροντας βελτιωμένη εμπειρία χρήσης.
| Τύπος Συσκευής | Solid state drive - internal |
| Χωρητικότητα | 480 GB |
| Τύπος Μνήμης NAND Flash | 3D triple-level cell (TLC) |
| Μορφή | M.2 2280 |
| Διασύνδεση | PCIe 4.0 x4 (NVMe) |
| Χαρακτηριστικά | Power Loss Protection (PLP), integrated heatsink |
| Συμβατό με PlayStation 5 | Ναι |
| Drive Writes Per Day (DWPD) | 0.4 |
| Αντοχή SSD | 350.4 TB |
| Κατηγορία Δίσκου | Enterprise |
| Εσωτερικός Ρυθμός Δεδομένων | 7000 MBps (read) / 800 MBps (write) |
| Μέγιστη Τυχαία Εγγραφή 4KB | 32000 IOPS |
| Μέγιστη Τυχαία Ανάγνωση 4KB | 530000 IOPS |
| Μέση Καθυστέρηση | 29 µs |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Κατανάλωση Ισχύος | 3.22 watt (average read), 5.6 watt (average write), 3.29 watt (max read), 5.77 watt (max write) |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Αποθήκευσης | 85 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: